Wczasy dla seniorów, emerytów i rencistów nad morzem zorganizowane w Mielnie – Unieściu

Nasza specjalna propozycja na wczasy dla seniora, to przede wszystkim niska cena, wspaniały wypoczynek. Na wczasach dla seniora czekają na Ciebie liczne spacery we wspaniałym klimacie dzięki czemu poprawisz swoją kondycję i zdrowie.

Emerytura to najwspanialszy czas na wypoczynek, w którym nareszcie w spokoju można zobaczyć najpiękniejsze zakątki naszego kraju. Dlatego wybierz wczasy dla seniorów nad morzem z pysznym domowym wyżywieniem.

Co roku, od kilkunastu lat gościmy w naszym Pensjonacie grupy z całej Polski. Seniorzy przyjeżdżają  do nas na wczasy dla seniorów nad nasze piękne morze.

Do morza, plaży i znajdującej się tam uroczej przystani rybackiej dzieli nas jedynie 5 min, do Jeziora Jamno 100 m, do Koszalina 15 km.

Zorganizujemy dla Państwa grupy wczasy dla seniorów, emerytów i rencistów w zacisznym miejscu jakim jest Mielno – Unieście wraz ze swoimi wieloma atrakcjami.

Położenie pensjonatu Helios - wczasy dla grup emerytów i rencistów

Na przystani rybackiej, gdzie panuje cisza i spokój będą Państwo mogli podziwiać znajdujące się tam kutry rybackie. Zobaczycie pracujących rybaków, wracających z połowów. W znajdujący się tam licznych smażalniach ryb każdy może posmakować świeżo złowione ryby.

Przystań rybacka wczasy dla seniortów Spacery dla seniorów na plaży

Oferujemy pokoje 1,2,3,4 os. o wysokim standardzie w których każdy z uczestników wczasów seniorów z pewnością odpocznie w komfortowych warunkach.
W każdym pokoju jest łazienka, balkon, TV, oraz dostęp do sieci WiFi.

Pokój na pierwszym piętrze dla dwóch osób Pokój dla dwóch osób

ZOBACZ NASZE POKOJE

Na wczasach dla seniora zapomnisz o gotowaniu. Posiadamy własną stołówkę, która serwuje pyszne domowe posiłki.

Stołówka w Pensjonacie Helios - wczasy dla grup emerytów i rencistów  Śniadanie dla grupy emerytów - wczasy dla grup emerytów i rencistów

Organizujemy wieczorki taneczne, spotkania przy grillu, dlatego Państwa wczasy dla seniorów będą z pewnością niezapomnianymi chwilami.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółowych warunków.

tel. 605 451 967

 ** SERDECZNIE ZAPRASZAMY **

Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od długości pobytu i ilości zakwaterowanych osób dlatego prosimy o kontakt, a z pewnością ustalimy ciekawe warunki wczasów dla Państwa grupy.


Na co osoby starsze przede wszystkim zwracają uwagę?

Przy dalszych wycieczkach proszą o podanie programu, by sprawdzić, czy nie jest napięty i mocno przeładowany. Pytają także o standard hotelu, wyżywienie, np. czy są zagwarantowane śniadania i obiadokolacje, jaki jest czas podróży. Osoby, które wybierają wycieczki z przejazdem autokarem, pytają przede wszystkim, czy jazda odbywa się w nocy, czy w dzień, co jaki czas będą organizowane przerwy.

Program wycieczek

Na wczasach dla seniorów program wycieczek powinien uwzględniać ich możliwości i potrzeby. Nie tylko w kwestii intensywności programu, ilości i długości zaplanowanych przerw na odpoczynek ale również w kwestii doboru zwiedzanych miejsc. Trzeba tu uwzględnić dostosowanie miejsc i obiektów turystycznych do potrzeb tej grupy wiekowej – mając na uwadze fakt, że część grupy turystycznej może mieć problemy z poruszaniem się, gorzej widzieć czy słyszeć. Niestety większość obiektów i atrakcji turystycznych wciąż nie jest dostosowana do obsługi turystów z powyższymi problemami.


Organizujemy:, MajówkęSylwester 2019 / 2020,
Imprezy okolicznościowe, Integracyjne, Szkolenia, Komunie, Chrzciny.